Antalya Adliyesi İftar Programında Bir Araya Geldi
17 Gösterim
Antalya Adliyes

       Antalya Adliyesinde çalışan yargı mensupları, adliye personeli ile eş ve çocuklarının katılımıyla iftar yemeği düzenlendi.

 

            Antalya Adliyesi Hizmet Binası içerisinde 29.03.2024 tarihinde düzenlenen iftar yemeğine; Antalya Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Yakup Ali KAHVECİ, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanımız Sayın Oğuzhan YAŞAR, Cumhuriyet Başsavcı Vekillerimiz, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlarımız ve Ticaret Mahkemesi Başkanlarımız, Hakim ve Cumhuriyet Savcılarımız, çok sayıda adliye personelimiz ile eş ve çocukları katıldı.

 

            Tüm yargı teşkilatı mensupları ile bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Yakup Ali KAHVECİ, aynı zamanda kıymetli ailelerini de ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti. Vatandaşlarımıza adalet hizmetini aksatmadan sunmaya vesile olan tüm adliye çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Cumhuriyet Başsavcımız, iftar programına katılan ve iftar programının düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek saygı ve hürmetlerini sundu.

 

            Yenilen iftar yemeği ve edilen duaların ardından program sona erdi.


Kaynak